+48 601 872 445

nasz zespół


Angelika Naguszewska

Angelika NaguszewskaAngelika NaguszewskaAngelika Naguszewska
Już jako dziecko występowała w spektaklach, m. in. w "Skrzypku na dachu" w Operze na Zamku w Szczecinie. Ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski w Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu. W 2006 roku zadebiutowała w Teatrze Wielkim w Poznaniu partią Mercedes ("Carmen" G. Bizet). Jeszcze podczas studiów występowała w Operze na Zamku w Szczecinie i Operze Nova w Bydgoszczy. Przez lata była członkiem Accademia di Montegral, z którą koncertowała we Włoszech, Austrii i N... więcej»

Agata Brodzińska

Śpiewaczka, aktorka, absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach, solistka Opery na Zamku w Szczecinie.... więcej»

Paweł Kluczko

Dyrygent, absolwent Państwowego Konserwatorium w Swierdłowsku na kierunku: dyrygent operowy i symfoniczny, a także Instytutu Muzyczno - Pedagogicznego. Pracował w teatrach muzycznych, m.in. w Kijowie, Chabarowsku, Karagandzie, Krasnojarsku, Saratowie. Od października 1993r. pracował jako dyrygent i korepetytor w Operze i Operetce, (obecnie Operze na Zamku). W swym repertuarze wykonawczym posiada najpiękniejsze rosyjskie i ukraińskie pieśni, ballady oraz romanse. Człowiek o niezw... więcej»

Adam Kuliś

Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie śpiewu solowego prof. Wojciecha Maciejowskiego. Studiował również u prof. Leonarda Andrzeja Mroza. Uczestnik mistrzowskich kursów wokalnych prowadzonych przez: Helenę Łazarską, Jewgienija Nestierienko, Ryszarda Karczykowskiego. Prowadzi warsztaty teatralne (także pantomimy) dla dzieci i młodzieży. Od roku 2006 ściśle współpracuje ze szczecińskim teatrem La Fayette. W swoim r... więcej»