+48 601 872 445

nasz zespół


Iwona Faj

aktorka, właściciel teatru

Iwona FajIwona FajIwona Faj
Aktorka, śpiewaczka, reżyser wszystkich spektakli znajdujących się w repertuarze Teatru La Fayette, w którym pełni również role managera, kierownika literackiego, muzycznego, scenografa, akustyka, krawcowej, pracownika technicznego, garderobianej, kierowcy, słowem – "człowiek orkiestra". Dwukrotnie nominowana do nagrody publiczności w plebiscycie "Bursztynowy Pierścień" za role: Eurydyki w "Orfeuszu w piekle" J.Offenbacha, Miss Mabel Gibbson w "Księżnej cyrkówce" E. Kalmana ... więcej»

Piotr Zgorzelski

tenor

Piotr ZgorzelskiPiotr ZgorzelskiPiotr Zgorzelski
Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Matematyczno-Fizycznym i Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Szczecinie, którą ukończył z wyróżnieniem. Jest laureatem II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Franciszki Platówny we Wrocławiu, I Pomorskiego Konkursu Pieśni Polskiej w Bydgoszczy oraz zwycięzcą VIII Wielkiego Turnieju Tenorów w Szczecinie. Uczestniczył w licznych kursach wokalnych pod okiem znanych profesorów wokalistyki, m.in. prof. Ryszarda Karczykows... więcej»

Bogumił Majchrzak

Bogumił MajchrzakBogumił MajchrzakBogumił Majchrzak
... więcej»

Ireneusz Naguszewski

Ireneusz NaguszewskiIreneusz NaguszewskiIreneusz Naguszewski
Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni. Solista - śpiewak. Od 1981 r w Operze na Zamku w Szczecinie. Zagrał i zaśpiewał wiele ról w operach, musicalach, operetkach i bajkach dla dzieci. Jego najważniejsze role to: Scharpless, Bonza w "Madama Butterfly", Janusz w "Halce", George Germont w "Traviacie", Scarpia w Tosce, Miecznik w "Strasznym Dworze", Escamilio w "Carmen", Gniewosz w "Zamku na Czorsztynie", Żupan w "Baronie Cygańskim", Dragotin w "Cygańskiej miłości", Książ... więcej»