+48 601 872 445

o teatrze

Iwona FajTEATR La Fayette powstał w 2006 r. w Szczecinie. Założycielką jest Iwona Faj, śpiewaczka, aktorka, dwukrotnie nominowana do nagrody publiczności w plebiscycie "Bursztynowy Pierścień" za role: Eurydyki w "Orfeuszu w piekle" J.Offenbacha, Miss Mabel Gibbson w "Księżnej cyrkówce" E. Kalmana i Ani w "Ani z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery.

Współpracuje z artystami scen szczecińskich. W repertuarze teatru znajdują się m.in.: musical J.Bocka - "Skrzypek na dachu", koncerty muzyki klasycznej, spektakle dramatyczne oraz spektakle dla dzieci głównie do tekstów J.Brzechwy.

W 2007r. i 2008r. Teatr La Fayette był gościem Gali Gwiazd w Międzyzdrojach, gdzie prezentował bajki dla dzieci będące w jego repertuarze. Współpracuje również z Fundacją ABCXXI w ramach kampanii społecznej "Cała Polska Czyta Dzieciom".

TEATR La Fayette w swej ofercie posiada:


Teatr La FayetteZajmuje się też oprawą artystyczną imprez firmowych, promocyjnych, eventów, bankietów i imprez okolicznościowych.

Iwona Faj współpracuje z Teatrem Polskim w Szczecinie, Pomorskim Centrum Edukacji, Szczecińską Agencją Artystyczną, Kołem Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa Iskierka TPD, Polskim Związkiem Głuchych Oddział w Stargardzie Szczecińskim. Jest pedagogiem w Pałacu Młodzieży w Szczecinie (grupa teatralna i grupa wokalno - estradowa) oraz w Młodzieżowym Domu Kultury w Stargardzie Szczecińskim (grupa wokalno-estradowa).

Zapraszamy do współpracy!